1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

Вода для дому

dom

Питна вода „Слобідська” – чиста природна вода для щоденного вживання та приготування їжі. Природна вода – це не просто каприз, а справжня життєва необхідність.

Тому задумайтесь на мить, що ви п’єте і з чого готуєте їжу? Щоб залишатися здоровими та сповненими енергії, дітям від 4 років щодня необхідно споживати близько 1,2 л води, а дорослим щонайменше 1,5 л води. Тому якщо Ви небайдужі до свого здоров‘я та здоров‘я Вашої сімї вчасно потурбуйтеся про доставку питної води «Слобідська» до Вашої оселі.

Переваги доставки води «Слобідська» додому:

  • Доставка води додому дозволяє зекономити Ваші час та зусилля. В будь-який зручний для Вас момент Ви зможете зробити замовлення води через Інтернет.
  • Ви ніколи не забудете купити воду, вона завжди чекатиме на Вас в Вашій оселі
  • Наступного ж дня після замовлення Ви гарантовано отримаєте чисту питну воду
  • Вам не потрібно носити тяжку тару на свій поверх – перекладіть тягар на наші плечі!
  • Разом з бутильованою водою Ви можете придбати у нас зручний кулер для води або помпу, які гармонійно пасуватимуть до інтер’єру Вашої кухні
  • „Слобідська” вода відповідає вимогам найвищих стандартів управління якістю. На підприємстві розроблена, впроваджена, та сертифікована система управління якістю ISO 9001-2001 та відповідність вимогам ДСТУ 2874-82.

Завдяки нашій воді життя Вашої сім‘ї буде здоровим та комфортним

Замовляючи воду „Слобідська” Ви отримаєте стабільну якість продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта та високий сервіс!

Пошук по сайту

(044) 221-12-88
(044) 221-12-99
(050) 310-19-43
(068) 281-53-02
(067) 635-44-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Більш детальні умови уточнюйте у менеджера.

детальніше