1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

Процес виробництва води

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке знаходиться від мегаполісу за 70 км. і підземні води не піддаються впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, що вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Процес розливу води здійснюється таким чином, що до споживача доходить вода, первісний природній склад якої повністю збережений.

Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний вміст нашої води і натуральні смакові властивості. Ми не впливаємо на нашу воду шляхом додавання штучних мінералів, приділяємо особливу увагу чистоті продукції та збалансованості мінерального складу, що знаходиться в нашій «живій воді». При виробництві води «Слобідська» не застосовується система очистки води зворотнього осмосу.

 

Процес розливу води

Вода з артезіанської свердловини № 2224

  • поступає в аераційну установку для видалення сполук заліза.
  • Доочищення води від залишків сполук заліза та марганцю проводиться в мультимедійному фільтрі, який має природне фільтруюче наповнення.
  • Далі вода проходить через вугільний фільтр з активованим вугіллям спеціального призначення, де звільняється від органічних сполук.
  • Для очищення води від механічних частинок служить пісочний фільтр , наповненням якого є підготовлений кварцовий пісок.
  • Для зниження жорсткості вода проходить через іонообмінний фільтр.
  • Очищена та пом`якшена вода поступає в змішувач, де здійснюється її нормалізація по жорсткості.
  • На заключному етапі технологічного процесу для збереження свіжості та смаку води «Слобідська» на протязі всього терміну зберігання, відбувається бактерицидна обробка води за допомогою ультрафіолетової лампи фірми „Атlantic Ultraviolet”.

Готова до вживання вода „Слобідська” поступає на розлив в чисті підготовлені бутлі після їх санітарної обробки та лабораторного контролю.
Розлив здійснюється за допомогою сучасної автоматизованої лінії. Технологічний процес підготовки та контроль акредитованої лабораторії забезпечують високу якість води питної „Слобідська”. Контроль якості та безпеки води, здійснюється щоденно на виробництві.

Пошук по сайту

(044) 221-12-88
(044) 221-12-99
(050) 310-19-43
(068) 281-53-02
(067) 635-44-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Більш детальні умови уточнюйте у менеджера.

детальніше