1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

Про нас

Наше товариство Торговий Дім  «Слобода» засноване у 2002 році і являється офіційним представником ТМ «Слобідська».

 Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл.  с. Червона Слобода з свердловини сеноманського водоносного горизонту, яка  знаходиться від мегаполісу Києва за 70 км. і підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, що вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості.

 Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, без додавання штучних мінералів та не використовуємо зворотний осмос.

На підприємстві розроблена, впроваджена, та сертифікована система управління якістю ISO 9001-2001 та відповідність вимогам ДСТУ 2874-82.

 Підприємство має свою власну акредитовану лабораторію та професійних спеціалістів в області контролю продукції на всіх етапах її виробництва.

 Наша компанія працює над захистом своєї продукції від підробок. Всі торгові знаки і оформлення води захищені патентами на право власності державним департаментом України.

 За період роботи в даному спектрі послуг нашим надбанням став великий професіоналізм в області сервісу та продажу бутильованої води та спеціального обладнання до неї. Разом з доставкою питної води ми пропонуємо додаткові послуги, а саме: обладнання для води (кулера, помпи, підстаканники, підставки) та  чай, каву, одноразовий посуд, цукор, серветки та інше.

В 2007 році вперше в Україні була створена Асоціація „Бутильовані Води України” в  складі якої однією з перших компаній представлене  наше товариство.

 Завдяки чіткій роботі служби доставки і технічній підтримці, вже  Ви зможете насолоджуватись  водою ТМ «Слобідська» в найкоротший термін. Ми оперативно доставимо її Вам власним транспортом і встановимо вибране на Ваш вибір додаткове обладнання.

 В роботі з клієнтами важливою задачею ми вважаємо налагодження довготривалих відносин, основаних на довірі. На цих принципах налагоджена робота нашої компанії і саме вони дозволяють донести до Вас істинні властивості води «Слобідська».

В наш час купити воду – це купити частинку здоров'я. Здійсніть замовлення на воду і ми з радістю зекономимо Ваш час та гроші: ми вчасно та безкоштовно доставимо Ваше замовлення в офіс або додому. Для зручності користування бутильованою водою, ми пропонуємо супутні товари (чай, каву, цукор) та обладнання для розливу, підігріву та охолодження води: кулера настольні та напольні, помпи, диспенсери, підставки під бутлі.

Потурбуйтеся про своє здоров’я вже сьогодні! Замовити воду

Акції

 

Бутель при першому замовлені в подарунок
*Умови діють тільки для нових клієнтів

детальніше

При купівлі кулера 3 бутлі в подарунок. При умові оплати застави за тару

детальніше

Приведи друга - отримай при замовленні 1 бутель безкоштовно

детальніше

При купівлі двох бутлів – отримай знижку на помпу 50%!
*Умови діють тільки для нових клієнтів

детальніше

При першому замовленні питної води "Слобідська" – отримай упаковку води "Слобідська" 0,5л (12шт) в подарунок!
*Умови діють тільки для нових клієнтів

детальніше

На кожне 10-те замовлення 10% знижка

детальніше

Працівник компанії, яка являється клієнтом ТМ “Слобідська”, може замовити воду собі додому за ціною компанії. *при умові, що ціна компанії не нижче 42грн.

детальніше

Пошук по сайту

(044) 221-12-88
(044) 221-12-99
(050) 310-19-43
(068) 281-53-02
(067) 635-44-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Більш детальні умови уточнюйте у менеджера.

детальніше